fbpx
AKO SA RODÍ AGEVOLT?

AgeVolt

21. júla 2020

Nahliadnite pod pokrievku výroby inteligentného nabíjacieho systému zo Slovenska.

Výhody nabíjacieho systému AgeVolt si už užívajú viacerí majitelia po celom Slovensku. Okrem Bratislavy pribudli alebo v krátkom čase pribudnú nabíjačky na Myjave, v Rimavskej sobote, Poprade, Spišskej Novej Vsi či Batizovciach.

Radi by sme vás teraz pozvali do našej „kuchyne“. Poďme sa pozrieť na to, kam sme sa vo výrobe za posledné obdobie posunuli a čo plánujeme.

Takto pred rokom sme začínali s plastovým šasi (telom), aktuálne pracujeme s kovom. Vyrábajú ho pre nás na mieru v Šuranoch.

Čítajte viac

Nabíjajte smart vo svojom dome

Výhody nabíjania pre biznis budovy

Rozumné nabíjanie v obci nie je sci-fi

Do dvierok sa v Bratislave frézujú otvory na osadenie displeja a LED signalizácie.

Zo všetkých výhod noví majitelia oceňujú najmä fakt, že nabíjačky vedia komunikovať s budovou, zistiť jej aktuálnu spotrebu a e-mobil nabiť efektívne bez toho, aby hrozilo preťaženie siete. Ako to dokáže?

Vďaka mozgu – centrálnej riadiacej jednotke. Na jej vybudovanie používame hardvér od susedov z Českej republiky, ktorý u nás dopĺňame o ďalšiu elektroniku a vyskladáme finálny produkt. Život mu vdýchne softvér, ktorý napísal u seba v bratislavskom Ružinove náš Janko.

A takto už vyzerá finalizácia AgeVoltu v prevedení stĺpik.

Ďalším míľnikom, na ktorom pracujeme, je sklolaminátová verzia wallboxu. Takto nejako bude vyzerať.

Naším veľkým cieľom je čoskoro prejsť na sériovú výrobu, na čo však potrebujeme zásah investora. Cena formy je totiž na úrovni desiatok tisícov eur. Tak nám držte palce 😊

Čítajte viac

Ako môže slovenským firmám pomôcť elektromobilita?

Slovenský výrobca nabíjačiek na elektromobily vysvetľuje, ako by mohli nabíjacie stanice podporiť podnikateľov aj samosprávy.Zúriaca pandémia koronavírusu vyžaduje predovšetkým dva druhy opatrení. Najdôležitejšími sú tie týkajúce sa zdravotnej starostlivosti, v tesnom...

Slováci prichádzajú s revolúciou v nabíjaní elektromobilov

Slovenský nabíjací systém AgeVolt prichádza s revolučným riešením v oblasti elektromobility. S preťažením elektrickej siete alebo prekračovaním rezervovanej kapacity si dokáže poradiť vďaka monitorovaniu aktuálnej spotreby budovy a regulácii nabíjania vzhľadom na...