Nabite svojich zákazníkov s naším win-win systémom.

Ste firma z oblasti hospitality – hotelierstva, maloobchodu, majiteľ nákupného centra či reštaurácie? Chcete svojím zákazníkom umožniť nabíjať elektrické vozidlá a zarábať na tom?

Práve pre vás máme výnimočnú ponuku. V spolupráci s EÚ akcelerátorom BlockStart vyvíjame nový lojalitný program AgeVolt.

PRÍNOSY

Zarábajte na nabíjaní áut vašich klientov a poskytujte pridanú hodnotu svojim zákazníkom od prvého dňa. Získajte unikátne konkurenčné výhody.

Možnosť dobiť si svoj elektromobil je len základ. Preto ju prostredníctvom lojalitného systému posúvame na vyššiu úroveň: Motivujte bonitných klientov k pravidelným návštevám a zabezpečte, aby namiesto konkurencie chodili k vám.

Ako program
funguje?

Za útratu vo vašej prevádzke získa majiteľ vozidla odmenu vo forme vašich brandovaných tokenov podľa nastavených pravidiel

Pri ďalšej návšteve nabíja tento majiteľ svoje vozidlo vďaka tokenom lacnejšie alebo bezplatne (zvyšovanie retencie)

Rôzne prevádzky si môžu svoje tokeny kombinovať (systém je flexibilný)

Vďaka silnému marketingu lojalitného systému získate nových bonitných klientov

Možnosť výhodného nabíjania je silný motivátor pre strávenie času práve u vás

Tri dôvody, prečo prejaviť záujem o AgeVolt lojalitný program

Zvýšenie retencie

Majitelia elektrických vozidiel sú lukratívnym segmentom pre každého podnikateľa. Oslovte ich mimoriadnou ponukou, ktorú spoločne ušijeme na mieru vaším možnostiam.

Predbehnete budúcnosť

Ktorá spoločnosť nechce byť o krok pred svojou konkurenciou?

Účasťou v našom systéme zabijete hneď niekoľko múch jednou ranou.

Marketingová podpora

AgeVolt už dnes používajú tisícky majiteľov elektrických vozidiel a rýchlo rastieme. V našej aplikácii budete úplne prvými, ktorých lojalitný program budeme našim klientom propagovať.

ČO JE AGEVOLT?

Spoločnosť AgeVolt prináša na trh nielen pokročilé nabíjačky pre elektrické vozidlá (EV), ale najmä prepracovaný systém pre správu nabíjacích bodov.

Naše riešenia umožňujú vytvoriť optimalizované nabíjacie body bez potreby navyšovania kapacity elektrickej prípojky. Môžu byť plne brandované a umožňujú zarábať na poskytnutom nabíjaní, prioritizovať konkrétnych používateľov či vozidlá.

AgeVolt je oceňovaná slovenská spoločnosť. Získala certifikát Seal of Excellence programu Horizon 2020 a medzi jej investorov patrí ďalší slovenský inovátor InoBat. Partnermi sú tiež celosvetovo pôsobiace spoločnosti ABB, Engie či DXC technology.

Podstupujeme nejaké riziko?

Ako napovedá názov programu, v rámci ktorého systém vyvíjame, náš lojalitný systém budujeme na technológii Blockchain. Nemusíte mať žiadne obavy, nejde o žiadne volatilné kryptomeny. Blockchain je naopak hodnotený ako extrémne bezpečný, spoľahlivý a veľmi flexibilný systém. Pre vás však nie je podstatné tejto technológii hĺbkovo porozumieť.

Naše tokeny majú pevne stanovenú hodnotu a neobchodujú sa. Vždy sa dajú vymeniť za eurá v nemennom kurze. Majú vami stanovený názov a hodnotu a využívajú sa ako benefit pri nabíjaní vozidla, ktorý prináša zadefinovanú zľavu z ceny kWh elektrickej energie pre vášho konkrétneho zákazníka.