Nabite svojich zákazníkov a získajte 3 000 €

Ste firma z oblasti hospitality – hotelierstva, maloobchodu, majiteľ nákupného centra či reštaurácie? Chcete svojím zákazníkom umožniť nabíjať elektrické vozidlá a zarábať na tom?

Práve pre vás máme výnimočnú ponuku. V spolupráci s EÚ akcelerátorom BlockStart vám ponúkame účasť na pilotnom projekte nového lojalitného programu AgeVolt.

PRÍNOSY

Účasť na projekte je pre vás úplne nenáročná. Naopak, vďaka grantu 3 000 € získate nabíjačku a systémy AgeVolt úplne zadarmo.

Od prvého dňa tak budete môcť na nabíjaní áut vašich klientov zarábať a poskytovať im pridanú hodnotu.

Po skončení projektu im budete môcť navyše poskytovať aj pridanú hodnotu k nabíjaniu a k vášmu biznisu vo forme benefitov ako súčasť vášho lojalitného programu.

Projekt BlockStart však mieri ešte vyššie: Získate vďaka nemu unikátne konkurenčné výhody.

Ako program
funguje?

Za útratu vo vašej prevádzke získa majiteľ vozidla odmenu vo forme vašich brandovaných tokenov podľa nastavených pravidiel

Pri ďalšej návšteve nabíja tento majiteľ svoje vozidlo vďaka tokenom lacnejšie alebo bezplatne (zvyšovanie retencie)

Rôzne prevádzky si môžu svoje tokeny kombinovať (systém je flexibilný)

Vďaka silnému marketingu lojalitného systému získate nových bonitných klientov

Možnosť výhodného nabíjania je silný motivátor pre strávenie času práve u vás

Ako sa zapojiť

Vyplňte, prosíme, čo najskôr formulár na konci stránky.

Pokiaľ ste malá alebo stredná firma (SME) a máte záujem o BlockStart grant vo výške 3000 € na účasť v projekte, pomôžeme vám s prípravou žiadosti o grant.

Pokiaľ ste veľká firma, nemáte síce nárok na grant, ale budeme radi, ak prejavíte záujem a vaše prevádzky zapojíme do spolupráce hneď, ako to bude možné.

Na mieste, ktoré určíte, vám nainštalujeme nabíjaciu stanicu AgeVolt spolu s jej energy management systémom.

Nabíjačka je okamžite vo vašom vlastníctve a môžete s ňou ihneď zarábať na poskytnutej službe nabíjania.

Súčasne vám nainštalujeme AgeVolt lojalitný systém, ktorý bude obsahovať váš obrandovaný token.

Projekt potrvá od decembra 2021 do februára 2022. Po jeho skončení budeme radi spolupracovať ďalej.

Čo je vašou úlohou?

Otestovať funkčnosť vášho obrandovaného tokenu v AgeVolt lojalitnom systéme pri nabíjaní vozidla na vašej nabíjačke a dať nám spätnú väzbu.

Vďaka vašej spätnej väzbe dokážeme systém dovyvinúť k dokonalosti, rozšíriť jeho možnosti a ponúknuť ho všetkým záujemcom.

Takto spoločne podporíme nielen váš biznis, ale aj rozvoj elektromobility na Slovensku.

Zapojenie sa do tohto projektu môže vaša spoločnosť prezentovať ako súčasť vašej firemnej stratégie spoločenskej zodpovednosti.

Tri dôvody, prečo sa prihlásiť do nášho pilotného programu

Grant 3.000 €

BlockStart je celoeurópsky akcelerátor, ktorý získal financovanie z programu EÚ Horizon 2020. Poskytovaný grant pokryje náklady na našu nabíjačku a softvér a tiež čas, ktorý venujete našej spolupráci.

Predbehnete budúcnosť

Ktorá spoločnosť nechce byť o krok pred svojou konkurenciou?

Náš projekt nekončí touto pilotnou spoluprácou – naopak, je to len začiatok.

Marketingová podpora

AgeVolt už dnes používajú tisícky majiteľov elektrických vozidiel a rýchlo rastieme. V našej aplikácii budete úplne prvými, ktorých lojalitný program budeme našim klientom propagovať.

ČO JE AGEVOLT?

Spoločnosť AgeVolt prináša na trh nielen pokročilé nabíjačky pre elektrické vozidlá (EV), ale najmä prepracovaný systém pre správu nabíjacích bodov.

Naše riešenia umožňujú vytvoriť optimalizované nabíjacie body bez potreby navyšovania kapacity elektrickej prípojky. Môžu byť plne brandované a umožňujú zarábať na poskytnutom nabíjaní, prioritizovať konkrétnych používateľov či vozidlá.

AgeVolt je oceňovaná slovenská spoločnosť. Získala certifikát Seal of Excellence programu Horizon 2020 a medzi jej investorov patrí ďalší slovenský inovátor InoBat. Partnermi sú tiež celosvetovo pôsobiace spoločnosti ABB, Engie či DXC technology.

Podstupujeme nejaké riziko?

Ako napovedá názov programu, náš lojalitný systém budujeme na technológii Blockchain. Nemusíte mať žiadne obavy, nejde o žiadne volatilné kryptomeny. Blockchain je naopak hodnotený ako extrémne bezpečný, spoľahlivý a veľmi flexibilný systém. Pre vás však nie je podstatné tejto technológii hĺbkovo porozumieť. 

Naše tokeny majú pevne stanovenú hodnotu a neobchodujú sa. Vždy sa dajú vymeniť za eurá v nemennom kurze. Majú vami stanovený názov a hodnotu a využívajú sa ako benefit pri nabíjaní vozidla, ktorý prináša zadefinovanú zľavu z ceny kWh elektrickej energie pre vášho konkrétneho zákazníka.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?
POĎME SPOLU NA TO!

Prosíme, uveďte základné údaje o vašej spoločnosti.

S otázkami na bližšie spoznanie vašej spoločnosti a ponukou na testovanie nášho riešenia Vás budeme kontaktovať v októbri 2021.

Ďakujeme!