Je to tu! Nový koncept „AgeVolt e_veryday“

10. júna 2022

Je to tu! Po dvoch rokoch na trhu rozširujeme našu business stratégiu, s čím súvisí aj potreba rebrandingu.

Nový koncept „AgeVolt e_veryday“ dokonale popisuje našu víziu, že elektromobilita nie je sci-fi budúcnosť, ktorá raz príde. V AgeVolt vidíme elektromobilitu v prítomnosti ako prirodzenú súčasť našich životov, ba dokonca až bežnú vec, v tom najlepšom zmysle. Chceme, aby elektromobilita hladko zapadla do života ľudí. Aby nemuseli premýšľať kedy, kde a ako nabíjať. A aby ľudia už vôbec nemuseli premýšľať, či elektromobilita áno alebo nie.
Čo znamená AgeVolt e_veryday?
– V AgeVolt elektromobilitu vnímame komplexne a z toho dôvodu sa zaoberáme viac než len nabíjaním automobilov.
– AgeVolt vníma elektromobilitu v kontexte každodenného života, práve preto prinášame popri verejných sieťach nabíjacích staníc, aj koncept dostupných nabíjacích staníc vo vlastníctve koncových užívateľov, hotelov, obchodných reťazcov, developerov, miest, obcí, resp. kohokoľvek, kto vlastní parkovacie miesto a elektrickú prípojku.  
– V AgeVolt sa správame zodpovedne, či už voči planéte alebo v biznise. Dávame do popredia koncept pomalého nabíjania kdekoľvek a kedykoľvek.  U zubára, u kaderníčky, pri nakupovaní potravín, v práci, doma v noci. Podporuje tak primárny biznis svojich firemných zákazníkov.
– AgeVolt je otvorený a myslí za hranice svojho profitu, a práve preto buduje ekosystém, ktorý je otvorený pre všetkých s cieľom spojiť spoločnosť polarizovanú v oblasti elektromobility.
– AgeVolt spolupracuje. Je jasné, že bez širokej spolupráce elektromobilita nebude nikdy dostatočne pohodlná a dostupná.

Pomôžte nám byť na tejto ceste spoločne! A to e_veryday!

agevolt logo

Prečítajte si aj: