fbpx

O projekte AgeVolt

Produkt AgeVolt vznikol v roku 2019. AgeVolt smeruje na časť trhu, ktorý tvorí hlavne projektový biznis a jeho cieľom je priniesť do tejto oblasti kvalitný a jednoduchý produktový nadhľad.

Produktové portfólio AgeVolt aktuálne tvorí hardvér a softvér nabíjacej stanice pre elektromobily AC-22kW a energy management system do 2500A. Tie sú určené na realizáciu komplexných nabíjacích systémov rovnako pre koncového zákazníka, tak aj pre samosprávy či biznis odvetvie. Výhodou je inteligentné riadenie výkonu na základe aktuálnej voľnej kapacity budovy, vďaka čomu majiteľ nie je nútený investovať do zväčšenia prípojky, navyšovania rezervovanej kapacity ani do licencií za používanie smart nabíjacích systémov. 

AgeVolt je totiž priamo výrobcom, nielen integrátorom nabíjacích staníc inej značky. Nabíjacia stanica aj jej riadenie je postavené na priemyselných OEM komponentoch.

Aktuálne v AgeVolte pracujeme na rozšírení portfólia produktov o ďalšie prevedenia nabíjacích staníc (zabudovanie nabíjačky do svietidla, lampy, stropu, zemnej krabice a podobne), vyvíjame vlastné DC nabíjacie stanice, batériové riešenie 30-120kW na vykrývanie krátkodobých vysokých odberov budovy a robíme aj na vývoji cloudového portálu pre user management, diaľkovú a hromadnú správu systému, spracovanie platieb za nabíjanie a riadenie výkonu na základe globálnych požiadaviek distribučnej sústavy.

9

Slová zakladateľa Jána Zuštiaka

„Veríme, že AgeVolt pomôže spoločnosti zbaviť sa strachu z elektromobility a ukážeme svetu, že so správnym systémom nabíjania to nie je zlá cesta.“

9

Naše poslanie

Chceme rozšíriť elektromobilitu rozumným a efektívnym riešením pre všetky strany. Naše nabíjačky si môžu inštalovať firmy, ale aj súkromné osoby na svoje elektrické prípojky bez navýšenia mesačných nákladov a zdieľať ich s verejnosťou za sumu, ktorú si sami zvolia. Masívne rozšírenie takejto zdieľanej elektromobility zároveň potlačí obavy z kúpy e-vozidiel, pretože nabíjať bude možné všade a bez toho, aby hrozil kolaps elektrickej siete.

Napísali o nás

Natočili o nás

Autosalón RTVS - 11.10.2020 od 06:33 min

Autosalón RTVS - 18.10.2020 od 07:00 min

Správy RTVS - 20.10.2020 od 34:56

NAŠI PARTNERI