fbpx

Efektívne riešenie pre domácnosti

Nehrozí vyhodenie ističov

Nabíjací systém AgeVolt sa skladá zo samotnej nabíjačky, meracieho systému a riadiaceho systému. V praxi to funguje tak, že elektromer meria aktuálne zaťaženie ističa a riadiaca jednotka rozhodne o tom, aký maximálny výkon môže pustiť do vášho auta. To znamená, že ak je domácnosť aktuálne veľmi vyťažená, lebo naraz ide práčka, sušička, varí sa a pečie a ešte sa k tomu niečo vŕta, nemusíte sa báť, že ak máte ešte aj auto pripojené k nabíjačke, vyhodí vám ističe.

Monitorovanie spotreby domu

V prehľadnom rozhraní vidíte nielen aktuálny výkon nabíjania, spotrebovanú elektrinu na nabíjanie, ale aj celkovú a aktuálnu spotrebu domu. Viete si tak napríklad odsledovať, či viac míňate elektrinu v pondelky alebo stredy, či vám niečo zbytočne “nežerie” energiu, aj keď nie ste doma, skrátka, s AgeVoltom získate aj efektívny nástroj pre domáci energymanagement.

Ak máte solárne panely, nabíjať môžete zadarmo

Okrem aktuálnej spotreby domácnosti dokáže AgeVolt monitorovať aj výrobu elektriny solárnymi panelmi. Pri zvolení režimu ECO bude vaše auto nabíjané iba z prebytkov energie vyrobenej fotovoltaikou.

Nabíjačka, ktorá vie zarábať

Ak si zvolíte dvojnabíjačku, môže byť jedna domáca vo vašej garáži a druhá vyvedená pred dom. Tú môžete zaregistrovať do siete verejných nabíjačiek, a bude tak k dispozícii pre okoloidúcich majiteľov elektromobilov. Platba za nabitie sa k vám dostane prostredníctvom aplikácie a nabíjačka vám tak môže zarábať, napríklad kým ste v práci.

Šetrenie pri dvojitej tarife

Domácnosti s dvojtarifným meraním elektrickej energie si môžu nastaviť nabíjanie len počas nízkej tarify

Ušetrite na prevedení

Ak plánujete mať nabíjačku len doma v garáži, nemusíte zbytočne platiť za prevedenie stĺpik alebo wallbox. V ponuke máme totiž aj LITE riešenie, ktoré je možné zabudovať priamo do vášho rozvádzača.

Chcem ponuku na mieru

Napíšte nám o vašej predstave. (Kde bývate? Chcete nabíjať len svoje auto alebo využiť aj možnosť verejného zdieľania? Využívate fotovoltaiku?O aké prevedenie máte záujem? Kedy chcete nabíjačku inštalovať a pod.)